Lukujärjestykset

Tanssikoulun lukujärjestykset

Tällä sivulla näet tanssikoulumme lukujärjestykset. Huomioithan, että tunteja järjestetään kahdessa eri toimipisteessä. Aikataulumuutokset, pyhäpäivät ja muut tunteihin liittyvät muutokset löydät ajankohtaista-sivulta.
Pidätämme oikeuden lukujärjestysmuutoksiin.

Syksy 2020

Cat People Tanssikoulun lukujärjestys 21.8.2020 – 13.12.2020

Kaltimontie 5

MA TI KE TO PE LA SU
16:30 – 17:30
SHOWKIDS
alkeisjatko 9-11v.
Riikka Janhonen
16:30-17:30
LAITEPILATES
jatko
Päivi Kyllönen
16:30-17:30
SHOW
alkeisjatko 1
Tiina Hiekkala
16:15-17:15
SHOWKIDS 7-9v.
Tiina Hiekkala
16:30 – 17:30
DANCEKIDS 6-7v.
alkeet
Tiina Hiekkala

9.00 – 10.00

Laitepilates alkeet

Päivi Kyllönen

 
17:30 – 18:30
HIP HOP
alkeisjatko
Riikka Janhonen
17:35-18:35
BALETTI
alkeet 9+
Tiina Hiekkala
17:30-18:30
SHOW
alkeisjatko 2
Tiina Hiekkala
17:15-18:15
SHOWKIDS
alkeet 8-10v.
Tiina Hiekkala
17:30-18:15
LASTENTANSSI 4-5v.
Tiina Hiekkala

10.15 – 11.15

Laite-circuit

Päivi Kyllönen

 
18:30-19:30
HIP HOP
keski-jatko
Riikka Janhonen
18:35-19:35
SHOWKIDS
alkeisjatko 9-11v.
Tiina Hiekkala
18:45-19:45
LAITEPILATES
jatko
Päivi Kyllönen
18:15-19:15
SHOW
alkeisjatko 2
Tiina Hiekkala
18:15-19:15
SHOW
jatko/edistyneet
Tiina Hiekkala
   
19:30-20:30
HIP HOP
jatko/edistyneet
Riikka Janhonen
19:35 – 21:05
SHOW
jatko/edistyneet
Tiina Hiekkala
19:50-21:05
SHOW
keskitaso 2
Elina Turpeinen
19:15-20:45
NYKYTANSSI
keskitaso
Tiina Hiekkala
     

 

Cat People Tanssikoulun lukujärjestys 21.8.- 13.12.2020

Siltakatu 20 A 4krs.

MA TI KE TO PE LA SU
16:30-17:30
PILATES(alkaa 10.8)
Päivi Kyllönen
16:00-17:00
TANSSISTARTTI 9+
MiraHeiskanen
16:30-17:30
NYKY alkeet 9+ (alkaa 2.9)
Emilia Savolainen
16:15-17:15
PILATES
avoin taso (alkaa 13.8)
Jenni Päivänurmi-Vinni
Elina Turpeinen
    15:00-16:00
K-pop alkeisjatko
Henna Lehtonen
17:30-18:30
PILATES(alkaa 10.8)
Päivi Kyllönen
17:00 -18:00
HIP HOP alkeet 11+
Mira Heiskanen
17:30-18:30
LASTENTANSSI
3-4v. (alkaa 2.9)
Emilia Savolainen
17:15-18:15
PILATES
keskitaso (alkaa 13.8)
Jenni Päivänurmi-Vinni
Elina Turpeinen
    16:00-17:00
K-pop keskitaso
Henna Lehtonen
18:35-19:35
SHOW
alkeisjatko 1
Tiina Hiekkala
18:00 -19:00
MIESTEN PILATES
avoin (alkaa 11.8)
Jenni Päivänurmi-Vinni
18:30-19:30
TANSSISTARTTI
aikuiset 25+ (alkaa 2.9)
Emilia Savolainen
18:15-19.45
JAZZ 
jatko/edistyneet 18+
Elina Turpeinen
    17:00 -18:00
K-pop jatko
Henna Lehtonen
19:35-20:35
BARRE
avoin taso
Tiina
Hiekkala
19:00 – 20:00
STREET
aikuiset jatko
Mira Heiskanen
19.30 – 20.30
FASCIA METHOD
avoin taso
(alkaa 23.9.)
Tiina Hiekkala
19:45 – 21.00
NYKYTANSSI
jatko/edistyneet 18+
Elina Turpeinen
     
  20:00 – 21:00
COMMERCIAL
jatko
Mira Heiskanen